Keçecizade, 1961’den bu yana değişmeyen kalite ve lezzette…

kececizade.com elektronik ticaret sitesine hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden ürün bilgilerine ulaşabilir ve internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Ürün satın almak ve diğer hizmetlerden yararlanmak için sitemize üye olmalısınız. Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmez.


Sitemize üye olmak için sizden bazı kişisel bilgiler ve iletişim bilgileriniz istenir. Bu bilgiler sadece size daha iyi hizmet vermek ve gerektiğinde sizinle irtibat kurmak amacıyla kullanılır. Bu bilgileri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. kececizade.com yasal gereklilikler dışında, kesinlikle hiçbir durumda bu bilgileri açıklamayacağını taahhüt eder.


Müşterilerimizin kişisel bilgileri ticari ahlakımız gereği hiçbir kişi ya da kurum ile paylaşılmaz.

Satış ve sipariş işlemleri sırasında istenen iletişim ve ulaşım bilgilerinin doğruluğundan ve sipariş seçeneklerinin bildirilmesinden üyelerimiz sorumludur.


Keçecizade kesinlikle sisteminde kişisel kredi kartı bilgisi tutmaz, kullanılan güvenlik sistemi sebebi ile hiçbir personel kredi kartı bilgilerinizi göremez.


Keçecizade, sitemizde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


Sitemizin güvenliği 128 bitlik SSL ile sağlanmakta ve 3D Secure "İnternette Güvenli Alışveriş" sistemi kullanılmakta.

Güvenli alışveriş Visa - Master kart 3D güvenli ödeöe Comodo Positive SSL sertifikası