Keçecizade, 1961’den bu yana değişmeyen kalite ve lezzette…

Herhangi bir sebeple iade etmek amacıyla göndermiş olduğunuz ürünlerin aşağıdaki özellikleri taşıdığına dikkat etmenizi rica ederiz.


1. Ürünün irsaliyeli faturasının tüm nüshaları ile birlikte ürün ile birlikte gönderilmesi, aynı koşul hediye edilmiş ürünler için de geçerlidir.


2. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, mevcutsa standart, teslim aldığınız şekilde eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekir.

Bu öğelerden herhangi birinin eksik olması halinde ürünün iadesi kabul edilmez.


3. Müşteri hizmetlerimize gelen ürünlerin iade koşullarına uygun teslim edilmesi halinde ürün bedelinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulur.

İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifinde olduğunu belirtmek isteriz. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 2 iş günü içerisinde hesabınıza yansır.


NASIL İADE EDECEĞİM?

İade işlemine başlamadan önce talebinizi bilgi@kececizade.com adresine bildirmeniz akabinde ürünü yukarıda şartlar uygunluğunda anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile göndermeniz gerekir.

Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.

Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paketi tarafımıza gönderin.

Onay bilgisi size telefon veya mail ile bildirilir.

Tarafımıza gelen ürünlerin iade koşullarına uygun ulaştırılması durumunda ürün bedellerinin iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme konulur.

Ürün iadesi durumunda, bütün şartlar ve koşullarda tüketici hakların kıstaslar alınarak işlem yapılır.

Güvenli alışveriş Visa - Master kart 3D güvenli ödeöe Comodo Positive SSL sertifikası